صنایع پتروشیمی تبریز تولید کننده نیتروژن مایع (ازت مایع)

صنایع پتروشیمی تبریز تولید کننده نیتروژن مایع (ازت مایع)

نیتروژن مایع شکل مایع شده عنصر نیتروژن است که به صورت تجاری با تقطیر کسری هوای مایع تولید می شود. در بسیاری از کاربردهای خنک کننده و برودتی مورد استفاده قرار می گیرد.به دلیل خواص نامطلوب آن مانند غیر سمی ، بی بو و بی رنگ ، کاربرد آن در صنایع شیمیایی و دارویی بسیار زیاد است.
صنعت شیمیایی و دارویی منجر به استفاده ازت مایع می شود زیرا از نظر شیمیایی بی اثر است و قابل اشتعال نیست.نقطه جوش نیتروژن است که به همین دلیل کاربرد آن به عنوان ماده خنک کننده و مبرد در صنایع شیمیایی و دارویی به سرعت در حال افزایش است.
ارزش داروسازی هند در حدود ژوئن 38 میلیارد دلار تا 19 ژوئن بود و پیش بینی می شود تا سال 2030 حدود 120 تا 130 میلیارد دلار ارزش داشته باشد و دامنه این بازار را در سالهای آینده افزایش دهد.با توجه به تمام مزایای ذکر شده ازت نیتروژن مایع ، انتظار می رود بازار آن در دوره پیش بینی به سرعت رشد کند.
انتظار می رود طی دوره پیش بینی ، منطقه آسیا و اقیانوسیه بر بازار نیتروژن مایع تسلط داشته باشد. در کشورهایی مانند چین ، هند و ژاپن به دلیل افزایش صنایع شیمیایی و دارویی ، تقاضا برای نیتروژن مایع در منطقه افزایش یافته است.


تولید ازت مایع  در صنایع پتروشیمی تبریز

شركت پالايش نفـت تبريز در سـال 1353 طراحـی و پـس از اتمـام مـراحل احداث در بهــمن ســال 1356 با ظرفيـت اسـمی 80000 بشـكه در روز راه انـدازی شـد. افزايـش ظرفيـت توليـد به 110000 بشكه در سال 1371 با تلاش كارشناسان و متخصصان داخلی ، برگ زرينی است كه در اين شركت رقم خورده است.شـركـت پالايـش نفـت تبريـز هـم اكنـون سهـم حـدود 7 درصـدی از تـوان تصـفيه نفـت خـام كـل كشـور را با تبـديل به فـرآورده هـای اصلی و ويژه به خود اختصاص داده و تأمیـن بخـشی از سوخـت مايـع مورد نيـاز شـمال غـرب كشــور (اسـتان های آذربايجان شرقی، آذربايجان غربی، زنجان و كردستان) را برعهده دارد.
واحد تولید ازت: این واحد جهت تامین ازت مصرفی پالایشگاه برای مصارف فرآیندی و گاز پوششی مخازن ، طراحی و نصب شده است كه ظرفیت آن 450 نرمال مترمكعب در ساعت گاز ازت و 50 نرمال مترمكعب در ساعت مایع می باشد.

مکان بارگیری ازت مایع

مکان اصلی بارگیری ازت مایع ، و محصولات پتروشیمی صنایع پتروشیمی تبریز خواهد بود .
شما پس از سفارش محصول می توانید از طریق شرکت آران گاز  محصولات خود را به مقصد نهایی ارسال کنید.
شرکت آران گاز  شرایط بسیار مناسبی را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید محصول مورد نظر خود را با قیمتی  مناسب و کیفیتی عالی خریداری کنید. در ضمن شما می توانید با ارتباط مستقیم با کارشناسان این مرکز علاوه بر این که از مشاوره رایگان با آن ها بهره مند شوید قیمت روز آن را نیز استعلام کنید


شرکت آران گاز اصفهان شرکت آران گاز اصفهان با دارا بودن بیش از 16 عدد ناوگان حمل و نقل مخازن ذخیره موبایل جهت میعانات گازی صنعتی، در سایزهای مختلف و 3 عدد مخزن ذخیره موبایل اروپایی انواع میعانات گازی، مطابق با آخرین تکنولوژی روز اروپا با ظرفیت حمل حداقل 20000 کیلوگرم و حداکثر 26000 کیلوگرم و همچنین پمپ تخلیه میعانات با فشار تخلیه قابل تنظیم از 1 تا 23 بار دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل مایع در ایران میباشد.از دیگر خدمات این شرکت می توان به سفارشات حمل و نقل میعانات گازی مشتریان به تمامی نقاط ایران و حتی کشور های همجوار اشاره نمود که این شرکت حمل به موقع و استاندارد سفارشات را به مقاصد مورد نظر متعهد می شود.

               راههای ارتباطی:تلفن: 32241865-031-تلفکس:32233288-031موبایل:09133158918---09133648918