صنایع پتروشیمی خراسان تولید کننده نیتروژن مایع (ازت مایع)

صنایع پتروشیمی خراسان تولید کننده نیتروژن مایع (ازت مایع)

از نیتروژن مایع برای خنک کردن ، خنک کردن ، نگهداری و انجماد مواد در صنایع غذایی و آشامیدنی استفاده می شود. خواص آن به افزایش ماندگاری محصولات کمک می کند. به دلیل اثرات نامطلوب بر محیط زیست و کمترین هزینه سرمایه گذاری اولیه در تجهیزات موجود در فریزرهای مکانیکی معمولی ، انتظار می رود که در دوره پیش بینی شده از آن در صنایع غذایی و آشامیدنی استفاده شود.
کاربردهای عمده ای که از نیتروژن مایع در صنایع غذایی می شود می توان به انجماد محصولات نانوایی ، گوشت ، مرغ ، ماهی علاوه بر غذاهای آماده ، سبزیجات و میوه ها است. سایر مصرف کنندگان نهایی شامل بخش های سرما درمانی ، خودرو و الکترونیک هستند. در الکترونیک از آن به عنوان عامل خنک کننده در تولید محصولات استفاده می شود.
نیتروژن مایع به دلیل خاصیت شدید دمای پایین ، LN2 در فن آوری های نوآورانه خنک سازی و انجماد استفاده می شود. پیش بینی می شود که خنک کننده بیشترین سهم بازار را در حدود 60٪ از کل بخش عملکردی بدست آورد. در مناطقی که نیاز به خنک کننده اسپری ، خنک کننده تزریقی یا خنک کننده غوطه وری است ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
پیش بینی می شود که بخش مبرد طی سالهای آینده با سرعت بیشتری رشد کند. انتظار می رود افزایش استفاده از نیتروژن مایع به عنوان مبرد در مناطقی مانند دارو ، صنعت ، تحقیقات و آشپزی به رشد بازار دامن بزند. در کاربردهای صنعتی خود ، از آن برای حذف لاستیک ، یخ زدن موقت زمین ، سخت شدن فلز و انجماد لوله استفاده می شود.
در پزشکی ، LIN به عنوان مبرد برای حفظ دمای پایین در مواد بیولوژیکی و سردخانه استفاده می شود. به عنوان مثال ، cryocans ، دستگاه های قابل حمل منی را در دمای بسیار پایین ذخیره می کنند. همچنین برای ذخیره سلولهای تولید مثل مانند اسپرم و تخمک ، حفظ خون و نمونه های بافتی استفاده می شود.
در حالی که در تحقیقات از LN2 برای انجماد واحدهای خلاuum و ذخیره مواد سلولی استفاده می شود. در پخت و پز ، از نیتروژن مایع برای تهیه دسر و سایر موارد مرتبط با آن به همراه ذخیره سازی و حمل و نقل محصولات غذایی استفاده می شود. انتظار می رود افزایش مناطق کاربرد LN2 به عنوان مبرد باعث تحریک این صنعت طی سالهای آینده شود.


تولید ازت مایع  در صنایع پتروشیمی خراسان

شرکت سهامی پتروشیمی خراسان، بزرگترین مرکز تولید محصولات شیمیایی شمال و شمال شرق کشور، در اردیبهشت سـال 1371 در بجنـورد، مرکـز استـان خراسـان شمالـی تأسیـس و از خــرداد 1375بـه بهره برداری رسید.
 شرکت پتروشیمی خراسان(سهامی‌عام) تولیدکننده آمونیاک،‌ اوره،‌کریستال ملامین و ازت مایع است و محصولات این شرکت بخشی از نیازک شاورزی و صنایع بازارهای داخل و خارج کشور را تامین می‌ کند.

مکان بارگیری ازت مایع

مکان اصلی بارگیری کودهای ازته، و محصولات نیتروژنی صنایع پتروشیمی تبریز خواهد بود .
شما پس از سفارش محصول می توانید از طریق شرکت آران گاز  محصولات خود را به مقصد نهایی ارسال کنید.
شرکت آران گاز  شرایط بسیار مناسبی را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید محصول مورد نظر خود را با قیمتی  مناسب و کیفیتی عالی خریداری کنید. در ضمن شما می توانید با ارتباط مستقیم با کارشناسان این مرکز علاوه بر این که از مشاوره رایگان با آن ها بهره مند شوید قیمت روز آن را نیز استعلام کنید


شرکت آران گاز اصفهان شرکت آران گاز اصفهان با دارا بودن بیش از 16 عدد ناوگان حمل و نقل مخازن ذخیره موبایل جهت میعانات گازی صنعتی، در سایزهای مختلف و 3 عدد مخزن ذخیره موبایل اروپایی انواع میعانات گازی، مطابق با آخرین تکنولوژی روز اروپا با ظرفیت حمل حداقل 20000 کیلوگرم و حداکثر 26000 کیلوگرم و همچنین پمپ تخلیه میعانات با فشار تخلیه قابل تنظیم از 1 تا 23 بار دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل مایع در ایران میباشد.از دیگر خدمات این شرکت می توان به سفارشات حمل و نقل میعانات گازی مشتریان به تمامی نقاط ایران و حتی کشور های همجوار اشاره نمود که این شرکت حمل به موقع و استاندارد سفارشات را به مقاصد مورد نظر متعهد می شود.

               راههای ارتباطی:تلفن: 32241865-031-تلفکس:32233288-031موبایل:09133158918---09133648918